צור קשר עם הרב ברלנד
הרב עופר ארז עם מורינו הגה"צ הרב אליעזר ברלנד שליט"א

מזכה הרבים הרב עופר ארז שליט"א במסר מיוחד לאוהבי ומקורבי הרב ברלנד שליט"א

הרה"צ הרב עופר ארז שליט"א, חבר וועד רבני קהילת קודש שובו בנים בקריאת קודש

"לכלל אנ"ש היקרים בכול מקום ומקום, תלמידי רבינו ותלמידי מורינו הרב ברלנד שליט"א, אנחנו פונים בשם וועד הרבנים שעוזרים בכול ענייני הרב והקהילה, בבקשה מעומק הלב."

"מכיוון שב"ה זכינו לניסים מופלאים מאוד שמורינו הרב ברלנד חזר אלינו, וכמו שאנו רואים הוא חזר אלינו ביתר כוח, יתר עוז ויתר שאת. ב"ה, הרב שליט"א מתפלל עם הציבור, מעביר שיעורי תורה ביבתו נאווה קודש, וגם שיעורי תורה לציבור באופן כללי, מקבל קהל ונותן עצות וברכות."

"כל הפעילות הזו סביב מורינו הרב ברלנד שליט"א והקהילה דורשות ממון רב. מכיוון שכידוע מורינו הרב לא יכול לעסוק בדבר הזה, לכן וועד הרבנים והעסקנים לקחו על עצמם את כל הנטל הכספי של כל ענייני הקהילה. לכן אנחנו מבקשים מעומק הלב שכול אחד יתעורר ויירתם לעזור במשימה הגדולה הזו, להמשיך את כל פעילות הרב והקהילה ושהאור של רבינו ושל מורינו הרב שליט"א רק ילכו ויתפשטו ויופצו בעולם."

"אנחנו רואים ב"ה את הפעולה, את האור של התשובה, את ההתעוררות העצומה, האהבה והיראה, את כוח התפילות והתורה שמוארים מכול ענייני מורינו הרב ברלנד שליט"א והקהילה. לכן, כל מי שיכול שירתם לדבר הגדול הזה, לעזור לכול ענייני הקהילה."

"אין ספק שכול הברכות וכול הישועות שתמיד הרב הבטיח, אין ספק שהברכות חלות על מי שתורם דרך וועד הרבנים והעסקנים, כי אנחנו עושים את הכול בשביל שהאור של רבינו ושל הרב שליט"א ימשיך להתפשט בכול העולם ויחזיר את כל עם ישראל בתשובה שלימה."

"ההרתמות למשימה הזו זה אחד הדברים הגדולים ביותר שאפשר לעשות בזמן הזה – תבוא הברכה, הישועה והנחמות ברחמים וחסדים עלינו ועל כל עם ישראל ועל כל העוזרים בדבר."

"תודה רבה בשם כל וועד הרבנים, ואין ספק שמורינו הרב ברלנד שליט"א משתתף איתנו בכול זה."

כל טוב

 

לתרומה ישירה עבור מגבית החירום להחזקת בית הכנסת של הגה״צ  ברלנד שליט"א – לחצו כאן 

התחבר אלינו בוואצאפ

ראה עוד

"צריך להיות מקושר עם הצדיק כל שניה" – החיזוק היומי מהגה"צ הרב אליעזר ברלנד שליט"א

החיזוק היומי ממורינו, כ"ק הגה"צ הרב אליעזר ברלנד שליט"א – "יוסף חי וקים" "וַיִּקַּח מֹשֶׁה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *