צור קשר עם הרב ברלנד

מבהיל: למה הרב ברלנד שליט"א צריך לעבור את כל הייסורים הללו?

מסכת של תלאות, ייסורים וביזיונות שלוקח על עצמו מורינו, כ"ק הגה"צ הרב אליעזר ברלנד שליט"א, עבור עם ישראל, להמתקת הדינים והבאת משיח צדקנו והגאולה ברחמים.

לא רק תלמידי מורינו הרב שליט"א יודעים בליבם שמאחורי פעולתיו של הצדיק ישנם מהלכים גדולים והרי גורל הקשורים בעתיד כולנו, גם רבים אחרים שדרך האמת מדריכה אותם מודעים לכך שישנם סודות ורזים עצומים מאחורי כל הסיפור עם הרב שליט"א.

את התמונה כולה אף אחד לא באמת מבין מלבד הצדיק בעצמו, אך רמזים והקדמות קדושים לגבי מהלכי, מורינו הרב ברלנד שליט"א, מקבלים מהרבנים שצופים במשך שנים על פעולותיו הנשגבות של הרב. בסרטון שערכו 'נצח נצחים' מגלים, הרה"ג הרב עופר ארז שליט"א והרה"ג המקובל הרב אהרן שטרן שליט"א, טפח צר מפעולותיו של מורינו הרב ברלנד שליט"א.

דברי הרב עופר ארז שליט"א

"אנחנו רואים עכשיו שקוראים דברים נוראים מאוד עם מורינו הרב ברלנד שליט"א, שמבחינת המדינה, החוק והמשפט, זה דברים שלא היו מעולם שיהודי בגיל של הרב (היום בן 84) ובמצב הרפואי שלו שישאירו אותו ככה במעצר, שבעצם הם בעצמם לא יודעים בידיוק על מה."

"הם עדיין מחפשים במה להאשים את הרב, אבל אנחנו יודעים ומאמינים שמורינו הרב ברלנד נכנס בכוונה לבית הבליעה של הסטרא אחרא כדי לשבור אותה."

"יש ספר נורא מאוד של רבי משה דוד ואלי הנקרא ספר הליקוטים, והוא כותב שם שמשיח ירד במכוון לתוך האילנא דמותא – לתוך עומק הסטרא אחרא והקליפות, ובכוחו הגדול הוא ישבור אותם מתוך הירידה שלו, מתוך המציאות הזו."

"באותו היום שעצרו את הרב התגלתה מחלת הקורונה בארץ, ושמענו שמורינו הרב ברלנד אמר: שהצדיק נמצא בהסגר כל העולם נמצא בהסגר. כל מה שקורה בעולם הכול קשור עם המהלך של הרב, הוא עושה תיקונים נפלאים מאוד בעולם."

"גם מה שאנחנו שומעים מהשיחות שלו, מורינו הרב ברלנד לא מתבלבל משום דבר, גם לא מעשרות שעות של חקירה, מההתעללות הנוראית. הרב ממשיך

בחיות, בלימוד התורה בקדושה, בתפילות, כאילו שום דבר לא נוגע לו ולא קשור אליו."

"כל מה שאנחנו כן יודעים זה שהרב עושה עכשיו תיקונים עצומים ונפלאים מאוד בעולם. אשרי מי שניצל מהמחלוקת על הרב ברלנד שליט"א, ואדרבא, לאחוז עם הרב ברלנד, להתקשר איתו, להיות איתו בקשר."

"גם אין שום ספק שכול הפעולות של הרב עכשיו הם הבירורים האחרונים לקראת הגאולה."

"יהי רצון שנזכה לקבל את פני משיח צדקנו ברחמים וחסדים."

הגה"צ הרב אהרון שטרן שליט"א ראש מוסדות זיו יהודה, בנו של המקובל הרב דוד חיים שטרן שליט"א, הגיע במקום אביו החולה לשאת דברים במעמד עצרת ההתחזקות במשכנו של הגה"צ הרב אליעזר ברלנד שליט"א. אלו דברי קודשו.

לשיחה המלאה של הרב אהרן שטרן שליט"א לחצו על הקישור

"אנחנו רואים צדיק עושה פעולה, אבל לא מבינים את התמונה של הצדיק בכלל, אין לנו שום השגה בפעולה שלו. אבל, כל הפעולות של הצדיק הם להמתיק דינים למען עם ישראל. אמר לי הרב, 'אם אתה רואה מה שאני רואה הייתה נטרפת דעתך'. אני אומר לכם ציבור יקר שהקב"ה שם אותי בכל מיני צמתים, יהודים מספרים לי על צרותיהם והלב בוכה."

"מורינו ורבינו הרב ברלנד נלחם עם ראש הנחש מלחמה ישירה. הרב ברלנד עושה לו גירי בעיניך והוא לוקח על עצמו את כל הייסורים. אני שמעתי ממורי ואבי שליט"א שאמר לי, 'אני פוחד, איך הרב ברלנד עושה אתה זה? אין רבי בארץ, אין ראש ישיבה בארץ, אין אדמו"ר בארץ שיודע ויכול לעשות את המלחמה שהרב ברלנד שליט"א עושה, להילחם בראש הנחש. "אָכֵן חֳלָיֵנוּ הוּא נָשָׂא.., וּבַחֲבֻרָתוֹ נִרְפָּא-לָנוּ" (ישעיהו נג)."

התחבר אלינו בוואצאפ

ראה עוד

הָרַב יְהוּדָה דֶּרְעִי עוֹדֵד אֶת כָּל מִי שֶׁנִּהְיָה חֲסִיד בְּרֶסְלָב שׁוּבוּ בָּנִים • הגה"צ רבי אליעזר ברלנד שליט"א בדברי הספד על הגאון הגדול רבי יהודה דרעי זצוק"ל

נצחו אראלים את המצוקים ונשבה ארון האלוקים – אמש יום שלישי ג' בתמוז התשפ"ד הסתלק …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *