צור קשר עם הרב ברלנד

שיעור לישיבת צמאה נפשי במעונו של מורינו הרב אליעזר ברלנד שליט"א

בחורי ישיבת 'צמאה נפשי' בראשות הרב יעקב אמזלג שליט"א והרב שריה וקחי שליט"א נכנסו אל הקודש פנימה לשיעור מיוחד ממורינו הרב אליעזר ברלנד שליט"א

בחורי 'צמאה נפשי' לחיזוק בחורים ללימוד התורה שע"י 'מוסדות שובו בנים' זכו היום (שני) ט' סיון לשיעור במעונו של מורינו הרב שליט"א. בתחילת השיעור חיזק מורינו הרב שליט"א את הבחורים בענייני קדושה ומכך שכל הצרות מגיעות בגלל פגמי הברית, לאחר מכן דיבר על קדושת הבית. לאחר מכן דיבר מצדקותו של אברהם ומכך שאפילו שהיה לו אבא כמו תרח זכה להיות אברהם אבינו, וזה דוגמא לכל אחד, שאפילו אם אביו אינו צדיק כ"כ, כל אחד תלוי בכוחו שלו. לאחר מכן מורינו הרב שליט"א דיבר ממעשה אחזיהו ובעל הזבוב, שלאחר שקיללו אליהו מכיון שהלך לדרוש בבעל הזבוז. אחזיהו שלח אל אליהו הנביא פעמיים שרי חמישים, ופעמיים ירדה אש משמיים ושרפה את חמישים החיילים ביחד עם השר. בסיום השיעור דיבר על חשיבות ההתבודדות, וביקש מהבחורים שלאחר השיעור יֵצאו להתבודד בַּמִדבר עד לתפילת מעריב.
לאחר השיעור מורינו הרב שליט"א בירך את הבחורים שיזכו לשידוכים ולכל הישועות לאחר מכן הבחורים יצאו להתבודד במדבר יהודה כבקשת מורינו הרב שליט"א.

לפניכם תיעוד מהשיעור באדיבות 'אחרי הצדיק אונליין':

התחבר אלינו בוואצאפ

ראה עוד

עלוני שובו בנים לפרשת האזינו – שבת תשובה לקריאה ולהורדה

לפניכם מקבץ עלוני קהילת שובו בנים לפרשת האזינו – שבת תשובה התשפ"ד: עלון שביבי אור …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *