צור קשר עם הרב ברלנד

'התחדשות' זה הדבר הכי חשוב היום – הרב משה צנעני על הירחון התורני

הרה"צ הרב משה צנעני שליט"א בשיחה מיוחדת לחברי מערכת 'התחדשות', מדבר על החשיבות הגדולה של הירחון התורני – 'התחדשות'

היום הפרסום הכי גדול זה החוברת הזו של התחדשות. אין שום דבר אחר, יש עוד את הספר להבות אש, אבל כמה קונים וקוראים אותו? בד"כ אחרי שאדם קיבל את הרעל של התקשורת אז גמרנו, והיום כולם מורעלים. היום התקשורת זה רק התחדשות, צריכים לדעת שחוברת ההתחדשות צריכה."

"להגיע לכל בית, כמו שמורינו הרב ברלנד כותב על התפילות שיגיעו לכל בית, ותהיה המתקה וגאולה ע"י הדבר הזה, זה יעמוד כנגד כל הדינים. מי היום יקרא את התפילות של הרב אחרי שהוא שומע את כל התקשורת? אבל, ברגע שהוא קורא על הצדיק, דיבורים על הצדיק, מעשים על הצדיק, סיפורים על הצדיק, אז בא לו חשק גם לקרוא את התפילות, לקרוא את הספר להבות אש."

"צריך להיערך בכדי לצאת לכל עם ישראל, .זה הדבר היחיד שיש לנו, אין לנו עוד שום דבר, אנחנו חסומים בתקשורת. התחדשות זו התקשורת היחידה שאי אפשר לחסום אותנו בה. צריכים להגיע לכל הבתים, זה אי אפשר לחסום, התחדשות זה התקשורת לדעת מהצדיק, לדעת מהרב ברלנד, אף אחד לא יודע מהרב, אף אחד לא יודע מהרב."

"וכמו שאנחנו יודעים כמה אנחנו משתוקקים בעצמנו, התלמידים של הרב, לקבל עוד סיפור ודיבור מהרב, תארו לכם בחוץ, שם אין להם שום דיבור וסיפור מהרב. מה שיש להם זה
רק, השם ירחם, כל הדיבורים של התשקורת, כל השקרים שמלעיטים אותם."

"יש אנשים תמימים שקוראים כמה סיפורים מהרב ומיד משתנים. יש סיפורים כאלה בלי סוף, אנשים שרק שמעו קצת מהרב וכבר השתנו לגמרי. התחדשות היום זה התקשורת היחידה שיש לנו, אין שום דבר, ה"י, היום, כנגד ההר געש מסביב. מה נעשה, .זה המצב היום, מבול כזה, אבל מה שאנחנו יכולים לעשות, צריכים לעשות, האמת נכנסת לתוך הלב של האנשים. כמה שמלעיטים אותם, מספיק שיקרא, כמו שכל אחד יודע, כל אלו שחזרו בתשובה, מדיבור אחד ששמעו הם קמו וזרקו הכול. מדיבור אמיתי, הנשמה מרגישה שזה דיבור אמיתי."

"מספיק שרואים את האור של הרב, את הפנים של הרב, זה מספיק, כבר משתנה להם כל המחשבה. אני חושב שהחוברת של התחדשות זה השימוש הכי גדול היום של הצדיק. לפרסם את שם הצדיק, זה העניין של החוברת הזו, אין שום דבר אחר, כלום. אני חושב שמי שעוסק היום בזה, זה הדבר הכי גבוהה שיכול להיות. זה שימוש הצדיק, ושימוש צדיקים זה הדבר הכי גבוהה."

"היום, במה תשמש את הרב, מה תעשה עבור הרב? אמירת 7 תיקון הכללי זה חשוב, אבל ההתחדשות זה הכי גדול שיכול להיות, זה היום התקשורת היחידה שיש לנו, המענה היחיד לכל המבול שיש. אשרי מי שמתעסק בדבר הזה"

"מי שמתעסק בכל ההחתמה למינויים, אין דבר יותר גדול מזה, באמת, לא רק בגלל שזה בגלל שיש פה מבצע שבאתי לדבר עליו – אין דבר יותר גדול מהדבר הזה, לפרסם את שם הרב ברלנד!"

"אשריכם."

שאלה לרב צנעני מטעם חברי מערכת התחדשות: "מה אני אומר למי שטוען שאין לו כסף להוראת קבע למנוי?"

הרב צנעני: "בכמה כסף מדובר".

"עשרים שקל!"

הרב צנעני: "20 שקל זה כלום! המינוי להפצת התחדשות זה פדיון. העשרים שקל זה פדיון כפשוטו ממש."

חבר התחדשות: "אחד האברכים שאל אותי אם אפשר לעשות את זה מכספי מעשרות?"

הרב צנעני: "אין ספק!"

"אפילו שהוא לוקח את זה לעצמו?"

"כן, זה פדיון יותר מהכול!"

להרשמה למנויים של ירחון התחדשות לחצו כאן

התחבר אלינו בוואצאפ

ראה עוד

שיעור לאברכי כולל הוראה במעונו של הגה"צ רבי אליעזר ברלנד שליט"א

ביום רביעי ליל י"ט סיון נכנסו אברכי כולל הוראה לשיעור מיוחד ממורינו הרב אליעזר ברלנד …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *