צור קשר עם הרב ברלנד
הגה"צ הרב אליעזר ברלנד שליט"א והרה"ג חוקר צפונות התורה הרב מתתיהו גלזרסון שליט"א

"עלילת דם: הערב רב רודפים את הקדוש והטהור הרב ברלנד" – הרב מתתיהו גלזרסון שליט"א

הרה"ג הרב מתתיהו גלזרסון שליט"א בגילויים חדשים בצפונות התורה הקשורים ישירות למורינו, כ"ק הגה"צ הרב אליעזר ברלנד שליט"א ולעיכוב הגאולה.

הרב גלזרסון שליט"א פותח את דבריו עם הקדמה מתוך מאמר חדשותי שהתפרסם 'בחדרי חדרים'.

"בהר המנוחות נפגשו אתמול לראשונה מנהיג קהילת 'שובו בנים' (הרב) אליעזר ברלנד ובני משפחתו של אברהם אדרי ז"ל, (הרב) ברלנד התייחס לחשדות: "אני לא מכיר אף אדם מהם, שום מילה הם לא שמעו ממני. שלושים יום אני מחכה שיביאו לי את האנשים ממשמרת הצניעות שיגידו שאני שלחתי אותם", אמר, "אני מוכן עכשיו, עוד לא מאוחר. אני לא מכיר אף אדם מהם. שום מילה הם לא שמעו ממני, זו עלילת דם"." ובאמת, הרב ברלנד השתחרר מהמעצר וכול ההאשמות הוסרו ממנו.

ממשיך הרב גלזרסון שליט"א ואומר, "נראה מה התורה אומרת, והיא אומרת מי זה (באמת) הרב ברלנד, ומה האשמות שלו בדיוק ".

הרב גלזרסון צוחק ואומר, " אלה דברים שעשינו כבר ב 2016, תמיד האשימו אותו בכול מה שאפשר, זה מה שעושים הערב רב – לא יאמן איזו מלחמה יש לנו עם הערב רב".

"בטבלה של התורה מופיע בפירוש שהאשמות כנגד הרב ברלנד הם עלילת דם – כמו שכבר גילינו בתורה: 'האשמת הרב אליעזר ברלנד, משטר הערב רב לפי הקודים בתורה'."

הרב גלזרסון מביא את עיקרי הדברים:

"חיפשנו בספר דברים שהוא כנגד האלף שלנו על ההאשמות כנגד הרב ברלנד שליט"א.., ולא יאמן, המיקום של המילים 'האשמת הרב ברלנד' מופיעות בדילוג קטן ליד המילים 'ערב רב'. עוד מופיע צמד המילים 'נגע רע', כידוע מהספרים שזה ראשי התיבות של הערב רב (נ'פילים, ג'יבורים, ע'נקים, ר'פאים, ע'מלקים). עוד מופיע 'נחש', כידוע זה מרמז על הס"א."

"כך כתוב בספרים כמו שראינו, שכול זה מרמז על המשטר של הערב רב, וגם כוחות הטומאה קשורים לרדיפה הזו. בזה הערב רב מאשים: 'האשמת טהור', 'האשמת משיח', כי מדובר על ניצוץ המשיח, כמו שמופיע: 'הרב ברלנד ניצוץ משיח' ללא ספק משיח בן יוסף. ועוד עלילת הדם קשורה ל'לילית', הקליפה של התאוות..'"

"עוד מופיעות בפירוש הכוחות של 'הטומאה', 'תועבה' ו'נגע צרעת', האווירה הזו קיימת לצערנו היום בישראל בו מתנהל מצעד הגאווה עם כ"כ הרבה משתתפים ומעריצים."

"כל המילים המורים על הטומאה והתאוות יחד עם המילים המרמזות על הערב רב, כולם כנגד ניצוץ של משיח, הרב ברלנד שהוא קדוש וטהור, מי שיודע איך הוא חי, איך הוא מסוגל למרות הרדיפות הנוראות האלה לחיות ולהתקיים? כל זה מראה על הגדולה שלו, מי שיודע איך הוא חי בקדושה וטהרה, הוא טובל ארבע וחמש פעמים ביום."

"כמו שמצאנו כמה פעמים בתורה שהאשמות כנגדו ממש אין בהם כלום, בתקווה שכול אלה שנלחמים כנגד אותם שקרים ועלילות יצליחו. זו מלחמה ורדיפה שאין לה הסבר הגיוני, צריך כ"כ הרבה כספים לנהל אותה."

"למעשה כל ההאשמות הן על דברים קטנים, אך כמובן שכול הניסיון הוא לתפוס צדיקים כשרים פה בארץ, בפרט הרב ברלנד שמחזיר אלפים בתשובה. זו הרדיפה של הערב רב, ראינו את זה גם כנגד הרב פינטו שליט"א, לחפש כל מיני דברים ולהאשים אותם, וגם להוציא מהם כספים, וכמו שאומר תיקוני הזהר – לעכב את ביאת המשיח."

"רואים שהמשיח ממש אוטוטו צריך להתגלות והם מעכבים את זה, כפי שכתוב בספרים הקדושים. העיכוב הזה יכול להביא דינים קשים על שונאי ישראל, כמו שרואים את ההתפתחויות בעולם. ללא ספק, לחצים קשים יבואו על עם ישראל."

"כל זה לצערנו כתוצאה מרדיפת הצדיקים, רדיפת הקדושים והטהורים."

התחבר אלינו בוואצאפ

ראה עוד

עלוני שובו בנים לחג סוכות תשפ"ד לקריאה ולהורדה

לפניכם מקבץ עלוני קהילת שובו בנים לשבת יום טוב ראשון סוכות התשפ"ד: עלון שביבי אור …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *