צור קשר עם הרב ברלנד

מלחמת גוג ומגוג התחילה, אנחנו בזמן הגאולה – גדולי הצדיקים: הרב פינטו, הרב ברלנד, רבי דוד אבוחצירא ונבואת הגר"א

הרה"ג המקובל הרב יאשיהו יוסף פינטו שליט"א, ראש מוסדות "שובה ישראל" בארץ ובעולם, ואב בית דין הקהילה היהודית במרוקו , התריע ממקום מושבו על המצב הגורלי בו אנו שרויים בתקופה זו.

"תדעו שזה עכשיו זמן של גאולה – הגמרא אומרת ששנה שביעית היא שנת מלחמה."

"תראו צדיקים שהשנה הזו לא תעבור בלי מלחמה, שנת מלחמה."

דברי הרב פינטו שליט"א מצטרפים לקריאות התעוררות של צדיקים רבים בתקופה האחרונה, אותם נביא, בעז"ה, בהמשך.

"המלחמה, אנחנו אומרים, התחילה כבר לפני שנתיים, כל המגיפה הזו היא גוג ומגוג של מלחמה שהתחילה. זה התחיל בצורה.., לא כתוב איך יהיה גוג ומגוג, אם זה יהיה עם רובים, או עם טילים, או עם חרבות, או עם סכינים – הגוג ומגוג התחיל."

"מתי שהנאצים עלו לשלטון זה היה חמש שש שנים לפני מלחה"ע השניה, מישהו האמין אז שזה יגיע עד לשואה? אבל הם התחילו! בדעות, בשנאה, לשנוא את הזר, לשנוא את השני – זה התחיל."

"מלחמת הגוג ומגוג התחילה, אבל איך היא תתפתח תלוי בכוח שלנו. איך שאמרנו בתחילת המגיפה, אם אנחנו נהיה.., תדעו צדיקים שבתחילת המגיפה באותו ערב פסח שמעו: "וְאַתֶּם לֹא תֵצְאוּ אִישׁ מִפֶּתַח בֵּיתוֹ עַד בֹּקֶר"."

"היינו בפתח של הגאולה ממש – המשיח היה בדלת ממש."

"כבר אח"כ התחילו וויכוחים, שנאות, זה אמר, זה עשה, ויכוחים בעם ישראל. המשיח לא אוהב ויכוחים, הגאולה התרחקה, וכתוב שאם המשיח יבוא "ייתי ולא איחמיניה"."

"אם הוא לא יבוא בצורה טובה שעם ישראל כלי קיבול לקבל את המשיח, אז הזמן יהיה זמן קשה של ייסורים ודברים קשים."

"ראינו באיזה ספר קדוש שאומר שלפני שיבוא המשיח, הרחוקים ביותר מהגאולה יגיעו לאמונה שאין דרך אחרת – רק הקדוש ברוך הוא."

"ותזכרו, כמה שיש עכשיו שנאה ורדיפה לתורה הקדושה, אנחנו רואים מרחוק רוח של תשובה גדולה גדולה.., נושבת כמו סערה שמתקרבת לעולם."

"ותזכרו שהרוח הזו תכסה ארץ – ובכול מקום ומקום יהיה מקום של תורה."

עד כאן דברי קודשו של האדמו"ר הרב יאשיהו פינטו שליט"א.

כידוע הגישה הפיזית למורינו, כ"ק הגה"צ הרב אליעזר ברלנד שליט"א, הייתה קשה בתקופה האחרונה כתוצאה מהרדיפה הקשה בה הוא מצוי. ליד הרב היו כל העת שומרים, רבנים בני תורה שלא משתייכים לתלמידיו המובהקים של הרב ברלנד שליט"א, כבקשת ביהמ"ש.

אחד מהשומרים המבקש להישאר בעילום שם סיפר לנו באופן אישי את העדות המטלטלת שלפניכם, העדות הגורלית כ"כ לעם ישראל והקשורה ישירות לדברי הרב פינטו הנ"ל.

זוהי עדותו.

מדובר בתקופה שלפני כארבעה חודשים, לפני ראש השנה, בה הייתה שמועה כי תשעת החודשים שלפני ביאת משיח כבר החלה. אותו שומר שהיה מצוי תדיר ליד מורינו הרב ברלנד שליט"א ושאל אותו בחודש תמוז לגבי אמיתות השמועה.

ענה מורינו הרב ברלנד: זה לא נכון, תשעת החודשים שלפני הגאולה עוד לא התחילו, הם יתחילו בחנוכה ויתלוו במאורעות קשים שימשכו עד ראש השנה.

המשיך ושאל השומר: מה אנחנו צריכים להכין לתקופה הזו? צריכים להכין הרבה אוכל?

המשיך וענה מורינו הרב ברלנד ואמר: המצב עם האוכל לא יהיה כ"כ קשה, יהיה מספיק אוכל, יהיה מה לאכול, אבל תרופות יהיה קשה להשיג. לכן, מי שנוטל תרופות באופן קבוע יראה להכין לעצמו מלאי לחודשים הקרובים.

בהזדמנות אחרת שאל השומר את מורינו הרב ברלנד שליט"א אודות הדאגה לזריקת פצצת האטום מצידה של אירן.

ענה מורינו הרב ברלנד שליט"א: אירן יזרקו אטום על ישראל, אבל אני אתפוס את זה באוויר ואזרוק את זה בחזרה על אירן. זה יפול גם על מצריים וסוריה, אבל בעיקר על תורכיה

הגר"א ברלנד שליט"א: אירן יזרקו אטום ואני אתפוס את זה בידיים

עד כאן דברי מורינו, כ"ק הגה"צ הרב אליעזר ברלנד שליט"א.

בחנוכה האחרון, תשפ"ב, דיבר האדמו"ר רבי דוד אבוחצירא שליט"א ומסר את דברי קודשו מול קהל גדול.

במהלך דבריו אמר ר' דוד אבוחצירא שתשעת החודשים יתחילו בשבת חנוכה שהייתה גם ראש חודש טבת.

בכדי להבין את דברי מורינו הרב ברלנד ורבי דוד אבוחצירא שליט"א צריכים לחשב תשעה חודשים מחנוכה שמסתיימים בר"ח אלול. אך, מכיוון שתשפ"ב היא שנה מעוברת בה יש לנו שני אדר"ים, ואם מחשיבים את שניהם כאדר אחד – תשעת החודשים יסתיימו בראש שנת תשפ"ג.

רבי דוד אבוחצירא שליט"א

נחזור לדברי מורינו הרב ברלנד שליט"א לפיהם תשעת החודשים של לפני הגאולה יסתיימו בראש השנה הקרובה בתשפ"ג.

כידוע המציאות יכולה להשתנות, בפרט שעם ישראל עושים תשובה והצדיקים, כמו שרואים אצל מורינו הרב ברלנד שליט"א, לוקחים על עצמם ייסורים ובזיונות בכדי להמתיק את הדינים מעל עם ישראל ולהביא את הגאולה ברחמים. והנה, לשמחתנו הגדולה אותה אי אפשר לתאר במילים, לאחרונה חזר הקשר של הקהילה עם מורינו הרב ברלנד שליט"א, והציבור חזר לשמוע את דברי תורתו הקדושה ואף להתפלל עם הצדיק שליט"א.

בשבועיים האחרונים אמר מורינו מספר פעמים שבליל הסדר תהיה הגאולה, כשאור הגאולה החל משבת חנוכה וימשיך ויעלה עד לליל הסדר.

כל דברי הצדיקים האדירים הללו מצטרפים למציאות המתרחשת מול עינינו, ולהתקיימות דברי הגאון מווילנא שנאמרו ברוח הקודש לפני כ 220 שנה (1720 – 1797). כי ברגע שרוסיה תפלוש לחצי האי קרים בשפת הים השחור זה יהיה הסימן האחרון לפני הגאולה. “אם הספינות של מלכות רוסיה יחצו את מיצר בוספורוס (הדרדנלים) צריכים ללבוש בגדי שבת”, כלומר השעה קרובה לביאת המשיח..

הגאון מווילנא זצ"ל

אם יש למישהו עדיין ספק להתקיימות הסימן הזה, אפשר לראות את כל אמצעי התקשורת היום שמסקרים תדיר את הזרמת הכוחות האדירה של רוסיה לגבול עם אוקראינה. הדברים הגיעו עד לכך שהממשל בארה"ב הוציא הודעה לפיה אם רוסיה לא תיסוג מכוונותיה בקרים היא מוכנה גם לזרוק אטום על רוסיה.

הודעת הבית הלבן לפיה ארה"ב תסייע לאוקראינה נגד התוקפנות הרוסית – ארה"ב ובני בריתה יגיבו בחרם כלכלי ואופנים קשים אחרים מול רוסיה

הודעת התמיכה של הבית הלבן באוקראינה

הדיון בארה"ב על זריקת אטום על רוסיה אם היא תתקוף את אוקראינה ותפלוש אליה

התחבר אלינו בוואצאפ

ראה עוד

עלוני שובו בנים לחג סוכות תשפ"ד לקריאה ולהורדה

לפניכם מקבץ עלוני קהילת שובו בנים לשבת יום טוב ראשון סוכות התשפ"ד: עלון שביבי אור …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *